KÖVETKEZŐ EPIZÓD

13. évad  18. rész - Bring'em Back Alive
Hol? The CW
Mikor? 2017. Április 12. - 21:00 >> ELŐZETES

Ismertető: Lucifer átveszi a Mennyek irányítását, azonban nem minden teljesen a terv szerint alakul, elkeserítve ezzel Jo-t. Sam és Castiel meglepődnek Gabriel visszatérésén. Dean egy lépéssel közelebb kerül, hogy megtalálja Maryt és Jack-t.

 
CHAT

 
JOGNYILATKOZAT

supernaturalwebsite.gportal.hu című internetes honlap tartalma, s az oldal koncepcionális, látvány- és szerkezeti elemeinek teljessége szerzői jogi védelem alatt áll. A weboldal jogtulajdonosa fenntart minden másolással kapcsolatos nemzetközi és a magyar törvények által biztosított jogot!  |  INFORMÁCIÓK A JOGNYILATKOZATRÓL!

 
WEBOLDAL

Főszerkesztő: Kitti 
Társszerkesztők: Niki és Esther
Nyitás: 2015. Február 04.
Téma: Supernatural - Odaát
Szolgáltató: G-Portál
Design: Linda
Ajánlott böngésző: Google Chrome, Opera
Ajánlott felbontás: 1024x768
Képszerkesztő: PhotoFiltre Studio 
Elérhetőségeim: Email
Zárás: Nem tervezzük!
FACEBOOK - TWITTER

Figyelem! Az oldalon minden saját írás, vagy saját fordítás! Tilos a másolás! Ez egy non-profit rajongói oldal, mely nem áll kapcsolatban a sorozat szereplőivel vagy annak készítőivel.

 
ELIT WEBSITES

  
  
  
  

JÖN: -
SZABAD: 1/9
FELTÉTELEK

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
HÍREK

Interjú Ruth Connellel PART 4.

2016.02.01. 04:34, Kitti

Sziasztok!! Már érkezik is a megkezdett interjú folytatása, nézzük, hogy miket árult el még nekünk Ruth a forgatásokról. Jó szórakozást mindenkinek!

- Amikor meghallgatásra hívtak Rowena szerepére, mi járt a fejedben és hogyan készültél fel rá?

-Én, um, nem volt már televíziós meghallgatásom két éve Amerikában, és amikor megláttam ezt a lehetőséget azt mondtam az egyik barátomnak: ' ha ezen a meghallgatáson nem vehet részt, akkor nincs értelme Amerikában lenni.' Elfoglalt voltam, nem voltam tétlen, de nem kaptam meg azt a lehetőséget amiért Amerikába jöttem. Tv és film, ezért jöttem Amerikába. Amikor elérkezett a meghallgatás, és megkaptam szöveget - az utolsó oldalra lapoztam, és az állt a szövegben, hogy: ' Most már érted, hogy miért törte össze a szívem, hogy egy kolosszális... lett belőled.' és elkezdtem nevetni. Az az egy sor, amit Bob Berens írt nagyon sok mindent elárult nekem Rowena karakteréről.

Időt szakítottam a meghallgatásra - pedig nagyon elfoglalt voltam - de szakítottam rá időt, hazamentem és megnéztem 14 Supernatural epizódot két nap alatt, megtanultam a szöveget... és mindent beleadtam... A lehető legnagyobb mértékig bele akartam adni minden képességemet ebbe a karakterbe. Így tudtam, hogy ha nem is kapom meg ezt a szerepet akkor is beleadtam mindent amit csak lehetett, és ha nem kapom meg, akkor nincs mit tenni.

De nem így lett... Nem igazán tdtam sokat a rajongókról vagy a conventionokról. Minden ami azóta történt csodálatos, és örülök, hogy nem értettem ezeket a meghallgatás előtt mert túlságosan túlterheltnek éreztem volna a dolgot. Elég volt a televíziós meghallgatás egy szuper karakterre - ez akkor és ott elég volt. Minden ami azóta történt megváltoztatta az életemet és ez fantasztikus. Nagyon hálás vagyok minden rajongóért, a Supernatural rajongók csodálatosak és megváltoztatták az életem.

- Őszintén mondhatom, hogy mást nem is tudnék elképzelni a karakterre, de persze könnyű ezt mondani, mikor valaki bejön és a maga módján a sajátja lesz ez a karakter. Egy ember, akinek olyan erős a személyisége mint neked. Megadtad Rowenának azt az elbizakodottságot és önteltséget, ami elengedhetetlen volt a szerephez és nagyon jól sült el. (Nevet)

- Nagyon szórakoztató eljátszani valakit, aki nem kér bocsánatot. Tudod a nők, különösen az angol nők mindig azt mondják, hogy 'elnézést, elnézést, elnézést', így szórakoztató volt egy olyan karaktert alakítani, aki nem ilyen. Ő volt az egyedüli olyan karakter akit alakítottam és nem kért mindig bocsánatot. Alakítottam már más karaktereket, és teljesen az ellentéte volt annak amit sokszor éreztem, így igazi öröm, hogy erre végre engedélyt kaptam... Tudod hogy értem? Nagyon, nagyon szórakoztató. Szóval az írók - szeretek a sorokat amiket kapok és szeretem amit a producerek és az írók hoztak ki Rowena karakteréből. Ő és én úgy tűnik, hogy egyre jobbak leszünk és csak fejlődünk.

folyt köv.

FORRÁS: http://talknerdywithus.com/

 

Velaris, a második otthonom Fanfictionból új rész került fel    *****    NSYNC - Ha nosztalgiáznál, vagy érdekel,mi történik most a ByeByeBye elõadóival, akkor nézz be - NSYNC    *****    Szereted az egyedi történeteket? Kíváncsi vagy, hogy mire képes egy hobbi író? Ha igen, nézz be hozzám!    *****    Sziasztok! A Moobius pályázatán elindult két regényem. Kérlek támogass! Bõvebb információt itt olvashatsz. Katt rám.    *****    Sziasztok! A Moobius pályázatán elindult két regényem. Kérlek támogass! Bõvebb információt itt olvashatsz. Katt rám.    *****    Debrecen Nagyerdõaljai, 150m2-es alapterületû, egyszintes, 300m2-es telken, sok parkolós családiház eladó 06209911123    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Lakatos munka- Épületlakatos munka- Haidekker kerítés - Haidekker kapu- Teraszkorlát- Lakatos munka szerelés- Hullámrács    *****    Itachi Shinden második fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv második harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT!! KATT    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Kedves Csokoládé kedvelõk! Segítségeteket kérném a kérdõívem kitöltéséhez! Témája a CSOKOLÁDÉ MÁRKÁK! Köszön    *****    Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!    *****    Aki szörnyekkel küzd, vigyázzon, nehogy belõle is szörny váljék. S ha hosszasan tekintesz egy örvénybe, az örvény vissza    *****    Rose Harbor, ahol a tenger suttog és a múlt sosem tûnik el teljesen. - FRPG - csatlakozz közénk te is :)    *****    Egy kikötõ, ahol minden hullám egy új kezdetet ígér. Rose Harbor, több mint egy város, egy világ a világ mögött.